Překladač Eurotran

Předplatné

Překladač Eurotran XP je online služba fungující na bázi ročního předplatného. Překladač si nejsnáze objednáte tímto postupem:

1. Překladač si stáhněte z našich stránek a nainstalujte si jej na svůj počítač.
2. Překlad si vyzkoušejte. Po instalaci máte k dispozici dvouhodinovou lhůtu, kdy překladač funguje zdarma.
3. Po vypršení zkušební lhůty si znovu zkuste něco přeložit. Program vám místo překladu nabídne objednávku. Tu vyplníte a po jejím odeslání získáte platební údaje obsahující číslo našeho účtu, částku k úhradě a variabilní symbol. Variabilní symbol je určitým identifikačním číslem vašeho počítače. Podle něj poznáme, pro který počítač máme po zaplacení službu aktivovat. Úhradu můžete provést bankovním převodem, poštovní poukázkou nebo v hotovosti na kterékoli pobočce České nebo Slovenské spořitelny. Podrobný návod obdržíte e-mailem. Pokud nebudete chtít s objednávkou čekat, až vyprší celá dvouhodinová zkušební lhůta, postupujte prosím takto: Otevřte internetový prohlížeč a v menu Nástroje zvolte položku Otevřít slovník Eurotran XP. Tím otevřete ovládací panel překladače. Na jeho dolním okraji najdete tlačítko Předplatné. Stiskem tohoto tlačítka si zobrazíte objednávkový formulář.

Před zaplacením se prosím seznamte s našimi obchodními podmínkami, které jsou uvedeny na této stránce. Důležitá je především informace, že předplatné platí na jeden rok a umožňuje používat překladač na dvou počítačích.

Obchodní podmínky

Překladač Eurotran XP je online služba poskytující strojový překlad anglických internetových stránek do češtiny. Uživatel, který chce služeb překladače využívat, si na svém počítači nainstaluje doplňkový modul do internetového prohlížeče, který je k dispozici na těchto stránkách. Při zadání požadavku na překlad se anglický text, který má uživatel zobrazen, odešle po internetu na server provozovatele služby, zde se během několika okamžiků počítačově přeloží a odešle se uživateli zpět. Aby mohl překladač fungovat, musí být uživatelův počítač při překladu připojen na internet.

Překladač Eurotran XP je komerční služba, která funguje na bázi předplatného. Jeho výše je 790 Kč/rok (vč. DPH) pro předplatitele z České republiky nebo 29 EUR/rok pro předplatitele ze Slovenska. Na jedno předplatné lze překladač používat na dvou počítačích.

Překlad vytvořený počítačem není nikdy tak dokonalý, jako by byl překlad sestavený ručně profesionálním překladatelem. Z toho důvodu je vhodné, aby si každý zájemce překladač před zaplacením předplatného nejprve vyzkoušel a zhodnotil, zda vyhovuje jeho potřebám. Překladač je k tomuto účelu dobře technicky uzpůsoben. Po nainstalování Eurotranu na váš počítač můžete začít ihned překládat i bez toho, že byste museli zaplatit předplatné. Překládat zdarma můžete po dobu dvou hodin. Lhůta začíná běžet až v okamžiku, kdy zadáte povel pro překlad první stránky. Během zkušební lhůty si můžete nechat přeložit několik stránek s tématikou, která vás zajímá a podívat se, jak překlad vypadá. Po vypršení zkušební lhůty vám překladač automaticky nabídne formulář s objednávkou předplatného. Pokud ji nebudete chtít využít, můžete překladač odinstalovat zadáním povelu z nabídky Start/Programy/Eurotran XP/Odinstalovat.


Překladač Eurotran
©2011 Microton, s.r.o.