Překladač Eurotran

Předplatné

Vážení uživatelé, provoz překladače Eurotran bude během několika měsíců ukončen. Děkujeme Vám všem za více než desetiletou přízeň, kterou jste tomuto nástroji věnovali.

Obchodní podmínky

Překladač Eurotran XP je online služba poskytující strojový překlad anglických internetových stránek do češtiny. Uživatel, který chce služeb překladače využívat, si na svém počítači nainstaluje doplňkový modul do internetového prohlížeče, který je k dispozici na těchto stránkách. Při zadání požadavku na překlad se anglický text, který má uživatel zobrazen, odešle po internetu na server provozovatele služby, zde se během několika okamžiků počítačově přeloží a odešle se uživateli zpět. Aby mohl překladač fungovat, musí být uživatelův počítač při překladu připojen na internet.

Překladač Eurotran XP je komerční služba, která funguje na bázi předplatného. Jeho výše je 790 Kč/rok (vč. DPH) pro předplatitele z České republiky nebo 29 EUR/rok pro předplatitele ze Slovenska. Na jedno předplatné lze překladač používat na dvou počítačích.

Překlad vytvořený počítačem není nikdy tak dokonalý, jako by byl překlad sestavený ručně profesionálním překladatelem. Z toho důvodu je vhodné, aby si každý zájemce překladač před zaplacením předplatného nejprve vyzkoušel a zhodnotil, zda vyhovuje jeho potřebám. Překladač je k tomuto účelu dobře technicky uzpůsoben. Po nainstalování Eurotranu na váš počítač můžete začít ihned překládat i bez toho, že byste museli zaplatit předplatné. Překládat zdarma můžete po dobu dvou hodin. Lhůta začíná běžet až v okamžiku, kdy zadáte povel pro překlad první stránky. Během zkušební lhůty si můžete nechat přeložit několik stránek s tématikou, která vás zajímá a podívat se, jak překlad vypadá. Po vypršení zkušební lhůty vám překladač automaticky nabídne formulář s objednávkou předplatného. Pokud ji nebudete chtít využít, můžete překladač odinstalovat zadáním povelu z nabídky Start/Programy/Eurotran XP/Odinstalovat.


Překladač Eurotran
©2015 Microton, s.r.o.