Eurotrans

Překladače textů zdarma

Hledáte překladač, který by vám zdarma přeložil anglický text? Několik možností vám nabízí tato stránka. Je jasné, že pokud hledáme překladač, který překládá zdarma, budeme muset přistoupit na nějaký kompromis. Ten většinou spočívá v nějakém časovém nebo funkčním omezení překladače. Plnohodnotný překladač zdarma na českém internetu stále bohužel chybí.

Překladač internetových stránek Eurotran

Pokud potřebujeme zdarma přeložit jen pár internetových stránek, je nejlepší volbou patrně překladač Eurotran. Dá se zdarma stáhnout a nainstalovat a po instalaci je můžete hned začít používat. Bezplatně ale bude fungovat jen dvě hodiny, poté vás požádá o zaplacení předplatného. Pokud ovšem potřebujete jen přeložit vybraný anglický text a jít, bezvadně vám poslouží.

Oboustranný překladač anglických textů Wordmaster

Pokud potřebujete přeložit jiný text než internetovou stránku, můžete zkusit anglicko-český překladač textů Wordmaster. Dá se také zdarma stáhnout a nainstalovat a podobně jako překladač Eurotran i Wordmaster funguje dvě hodiny zdarma. Dá se tedy využít, pokud potřebujete překádat jen jednorázově.

Překladače Microton

Překladače Microton se také dají použít pro překlad zdarma. Mají nevýhodu, že jsou větší a jejich stahování proto trvá delší dobu, ale zato překládají zdarma celé dva dny. Další jejich výhodou je to, že překládají nejen z angličtiny, ale i z němčiny.

Slovníky zdarma

Kromě bezplatných překladačů jsou na českém internetu k dispozici i bezplatné slovníky. Ty mají výhodu, že fungují zdarma trvale, není u nich žádné časové omezení.

Anglicko-český slovník Verdict
Online slovník Lexie


Eurotran XP
©2010 Microton, s.r.o.