Černá jídelní židle Actona Eva

Černá Jídelní židle Actona Eva

Černá jídelní židle Actona Eva

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:Actona
Cena:2399 Kč
Černá jídelní židle Actona Eva 2,5 (50%) 22 hodnocení

Čisté linie, základní barvy a skandinávský styl do vaší jídelny přinese židle značky Actona. Tomuto kousku to bude slušet i u pracovního stolu. Je jen na vás, jak ji zakomponujete do svého bydlení. O značce: Actona je dánská značka , ve které je viditelný typický podpis severského designu . Ač nábytek působí moderně a svěže, najdete v něm okaté náznaky minulosti, která ve Skandinávii přinesla zajímavý a neokoukaný design v retro stylu . - Délka: 44.5 cm - Šířka: 53.5 cm - Výška: 84.5 cm - Martindale: 25000 martindale - Nosnost: 110 kg - Složení látky: 100% polyester - Péče: Čistit vlhkým hadříkem nebo houbičkou, nepouživat agresivní a abrazivní čističe - Vyžaduje montáž: Částečně - Materiál nohou: Kov - Materiál: Plast


 • Růžové křeslo Actona Lola Auto
  Růžové křeslo Actona Lola Auto

  Křeslo, jídelní židle či perfektní kousek k psacímu stolu? Tím vším může být sameťák od značky Actona. Mísí se v něm záblesky..

  4499 Kč
 • Černé křeslo Actona Naya
  Černé křeslo Actona Naya

  Křeslo, jídelní židle či perfektní kousek k psacímu stolu? Tím vším může být krasavec od značky Actona. Mísí se v něm záblesky retro..

  3999 Kč
 • Zelená jídelní židle s područkami Magis Air
  Zelená jídelní židle s područkami Magis Air

  Air je moderní židle, která je lehká, odolná a snadno se udržuje. Bude jí to slušet v jídelně i na zahradě a poskytne vám příjemné..

  3599 KčVybavení pro: Jídelní židle V sekci kategorie | nábytek | sedací nábytek | Židle je možné objevit Černá jídelní židle actona eva!
© 2021 Kontakt