Závěsná Vitrína Mandosa s Š: 40 Cm Černá

Závěsná Vitrína Mandosa S Š: 40 Cm Černá

Závěsná Vitrína Mandosa s Š: 40 Cm Černá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Vitríny
Dodavatel:Möbelix
Cena:1299.00 Kč
Závěsná Vitrína Mandosa s Š: 40 Cm Černá 4,75 (95%) 19 hodnocení

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Závěsná vitrina menších rozměrů s třemi vkládacími policemi a skleněnými dvířky se hodí jak do dětského pokoje i do obývacího pokoje. Její neutrální vzhled se hodí do různých interiérů. Vyberte si barvu, která se Vám bude nejvíce líbit. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Informace o balíku: • Velikost balíčku: ca. 45x 45x 12cm  (d x š x v) • Váha balíčku: ca. 8kg Upozornění: Toto zboží se nenac


 • Závěsná Vitrína Collecty
  Závěsná Vitrína Collecty

  Závěsná Vitrína Collecty..

  1399.00 Kč
 • kredenc Valencia Šírka 88 Cm
  kredenc Valencia Šírka 88 Cm

  Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Příborník VALENCIA nejen přesvědčí stylovým starožitným vzhledem, ale poskytne i užitečný..

  7299.00 Kč
 • kredenc Alicante Šířka 88cm
  kredenc Alicante Šířka 88cm

  Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Příborník ALICANTE nejen přesvědčí stylovým rustikálním vzhledem, ale poskytne i užitečný..

  6799.00 Kč
 • kredenc siena 130 Cm Bílá
  kredenc siena 130 Cm Bílá

  Tenhle tovar je k dispozici POUZE ONLINE. Kredenc z pravého borovicového dřea, lakovaný ideální na chalupu nebo do interiéru ve venkovském..

  9199.00 Kč
 • kredenc Toscana Přírodní Borovice
  kredenc Toscana Přírodní Borovice

  Tento tovar je k dispozícií IBA ONLINE. Kredenc z borovicového dřeva v lakované úpravě sa perfektne hodí na chalupu nebo do interiéru ve..

  8199.00 Kč
 • Závěsná Vitrína Mandosa s Š: 40 Cm Buk
  Závěsná Vitrína Mandosa s Š: 40 Cm Buk

  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Závěsná vitrina menších rozměrů s třemi vkládacími policemi a skleněnými dvířky se hodí jak..

  1299.00 Kč
 • Závěsná Vitrína Mandosa M Š: 60 Cm Černá
  Závěsná Vitrína Mandosa M Š: 60 Cm Černá

  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Závěsná vitrina menších rozměrů s třemi vkládacími policemi a skleněnými dvířky se hodí jak..

  1499.00 KčVybavení pro: Vitríny V sekci malý nábytek je možné objevit Černá!
© 2021 Kontakt