Hnědá kancelářská židle na kolečkách z umělé kůže Actona Nora

Hnědá Kancelářská židle Na Kolečkách Z Umělé Kůže Actona Nora

Hnědá kancelářská židle na kolečkách z umělé kůže Actona Nora

Kde koupit >>



Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:Actona
Cena:4299 Kč
Hnědá kancelářská židle na kolečkách z umělé kůže Actona Nora 4,75 (95%) 28 hodnocení

Actona je dánská značka, která věří v tuto strategii - tvořte moderní design, ale nezapomínejte na minulost, na to, co přetrvává věky, je nadčasové a má svoji hodnotu. A tak v souladu s tímto mottem vytvořila i kancelářskou židli, kterou zdobí elegantní hnědá koženka. - Rozměry: 58 x 95 x 58 cm (délka x výška x šířka) - Hmotnost: 9.4 kg - Výška sedadla: nastavitelná, 44 - 54 cm - Materiál nohou: kov - Montáž: nábytek vám přijde rozložený - Nosnost: 110 kg - Hloubka sedadla: 39 cm - Šířka sedadla: 41 cm - Výška područky: 22,5 cm - Výška opěradla: 35 cm - Materiál potahu: 100% polyuretan


 • Bílá kancelářská židle Actona Ramona
  Bílá kancelářská židle Actona Ramona

  Actona je dánská značka, ve které je viditelný typický podpis severského designu. Ač nábytek působí moderně a svěže, najdete v něm..

  3399 Kč
 • Kancelářská židle Actona Amanda
  Kancelářská židle Actona Amanda

  Současný design, který ale pamatuje na minulost a bere si z ní to nejlepší. Taková je strategie dánské značky Actona, která tak ve svém..

  2599 Kč



Vybavení pro: Kancelářské židle V sekci kategorie | nábytek | sedací nábytek | Židle je možné objevit hnědá kancelářská židle na kolečkách z umělé kůže actona nora!
© 2021 Kontakt