Tmavě zelená jídelní židle Actona Eris

Tmavě Zelená Jídelní židle Actona Eris

Tmavě zelená jídelní židle Actona Eris

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:Actona
Cena:2049 Kč
Tmavě zelená jídelní židle Actona Eris 5 (100%) 21 hodnocení

Čisté linie a skandinávský styl do vaší jídelny přinese židle značky Actona. Tomuto kousku to bude slušet i u pracovního stolu. Je jen na vás, jak ji zakomponujete do svého bydlení. Sametový vzhled působí majestátně a mezi trendy se řadí na první pozice. O značce: Actona je dánská značka , ve které je viditelný typický podpis severského designu . Ač nábytek působí moderně a svěže, najdete v něm okaté náznaky minulosti, která ve Skandinávii přinesla zajímavý a neokoukaný design v retro stylu . - Délka: 48.5 cm - Šířka: 54 cm - Výška: 85.5 cm - Martindale: 25000 martindale - Nosnost: 110 kg - Šířka sedáku: 48.5 cm - Váha: 4.6 kg - Hloubka sedáku: 42 cm - Složení látky: 100% polyester - Péče: Čistit vlhkým hadříkem nebo houbičkou, nepouživat agresivní a abrazivní čističe - Vyžaduje montáž: Částečně - Čalounění: Látka - Materiál nohou: Kov - Materiál: Polstrované - Materiál čalounění: Samet


 • Černá jídelní židle Actona Eva
  Černá jídelní židle Actona Eva

  Čisté linie, základní barvy a skandinávský styl do vaší jídelny přinese židle značky Actona. Tomuto kousku to bude slušet i u pracovního..

  2399 Kč
 • Koňakově hnědé křeslo Actona Naya
  Koňakově hnědé křeslo Actona Naya

  Křeslo, jídelní židle či perfektní kousek k psacímu stolu? Tím vším může být krasavec od značky Actona. Mísí se v něm záblesky retro..

  3999 Kč
 • Šedé křeslo Actona Naya
  Šedé křeslo Actona Naya

  Křeslo, jídelní židle či perfektní kousek k psacímu stolu? Tím vším může být krasavec od značky Actona. Mísí se v něm záblesky retro..

  3699 Kč
 • Zelená jídelní židle s područkami Magis Air
  Zelená jídelní židle s područkami Magis Air

  Air je moderní židle, která je lehká, odolná a snadno se udržuje. Bude jí to slušet v jídelně i na zahradě a poskytne vám příjemné..

  3599 KčVybavení pro: Jídelní židle V sekci kategorie | nábytek | sedací nábytek | Židle je možné objevit tmavě zelená jídelní židle actona eris!
© 2021 Kontakt