Tescoma Sada hrnků myCOFFEE Sugar, 4 ks

Tescoma Sada Hrnků MyCOFFEE Sugar, 4 Ks

Tescoma Sada hrnků myCOFFEE Sugar, 4 ks

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bytové doplňky a dekorace
Dodavatel:Tescoma
Cena:899.00 Kč
Tescoma Sada hrnků myCOFFEE Sugar, 4 ks 5 (100%) 18 hodnocení

Hrnky na čaj a kávu myCOFFEE jsou vyrobeny z tenkostěnného porcelánu New Bone výjimečného svou mimořádnou bělostí a vysokou odolností. Souprava čtyř hrnků kombinuje originálním způsobem tradiční design porcelánového nádobí s trendy dekory. Dodáváno v dárkové krabici. Nový kostní porcelán je materiál, který má všechny vynikající vlastnosti tradičního a luxusního kostního porcelánu, je tenký, proto lehký a přitom velmi pevný. Jako „nový“, je označován proto, že je v něm pravá kostní moučka používaná v tradičním čínském kostním porcelánu nahrazena ekologickým syntetickým materiálem.


 • Porcelánový hrnek Bird, 340 ml
  Porcelánový hrnek Bird, 340 ml

  Porcelánový hrneček s květinovým vzorem a ptáčka, kteréhé běžně potkáváme v lese, na loukách nebo třeba i u vašeho krmítka, se..

  99.00 Kč
 • Altom Porcelánový hrnek 350 ml, Hello
  Altom Porcelánový hrnek 350 ml, Hello

  Pro hezké chvilky plné oblíbeného nápoje. Hrnek s nápisem "Ahoj krásko" bude ideálním dárkem pro každého koho chcete potěšit a..

  79.00 Kč
 • Orion 2dílná sada hrnků LOVE, 380 ml
  Orion 2dílná sada hrnků LOVE, 380 ml

  Sada hrnečků vám vytvoří v poličce jasný přehled o tom, který hrneček bude váš nebo vaší polovičky. Udělejte si krásnější ráno..

  199.00 Kč
 • Porcelánový hrnek Cutie Cats, 400 ml
  Porcelánový hrnek Cutie Cats, 400 ml

  Milovnici koček poznáte jednoduše: o kočkách mluví, kočky rozmazluje, s kočkami vaří, uklízí, čte si, cvičí, spí, ... a klidně by..

  99.00 Kč
 • Orion Smaltovaný hrnek s výlevkou Tečka, 12 cm
  Orion Smaltovaný hrnek s výlevkou Tečka, 12 cm

  Rovný smaltovaný hrnek s výlevkou je vhodný na ohřívání mléka, polévky, atd. Uvnitř hrnku je ryska, která udává objem, což ocení..

  229.00 Kč
 • Porcelánový hrnek Crazy Cats, 400 ml
  Porcelánový hrnek Crazy Cats, 400 ml

  Milovnici koček poznáte jednoduše: o kočkách mluví, kočky rozmazluje, s kočkami vaří, uklízí, čte si, cvičí, spí, ... a klidně by..

  99.00 KčVybavení pro: Hrnky a šálky V sekci nábytek | bytové doplňky a dekorace | doplňky do kuchyně | stolování je možné objevit tescoma sada hrnků mycoffee sugar, 4 ks!
© 2021 Kontakt