Zvlhčovač vzduchu Beurer BEU-LB37TF

Zvlhčovač Vzduchu Beurer BEU-LB37TF

Zvlhčovač vzduchu Beurer BEU-LB37TF

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Klima
Dodavatel:Beurer
Cena:1599.00 Kč
Zvlhčovač vzduchu Beurer BEU-LB37TF 5 (100%) 22 hodnocení

Rádi by jste měli doma nebo v kanceláři zvlhčený vzduch, který příznivě působí na vaše dýchací cesty? Zvlhčovač vzduchu Beurer BEU-LB37TF vytváří pomocí vysokofrekvenčního ultrazvukového oscilátoru z vody mikrokapičky, které ventilační systém vyfukuje do místnosti, kde se jejich odpařením zvyšuje vlhkost vzduchu. Z přístroje vychází jemná, rovnoměrná a jasně viditelná mlha.Vlastnosti a specifikace: zvlhčovač vzduchu, který pracuje na principu ultrazvuková technologie lze jej použít nejen jako klasický zvlhčovač vzduchu, ale také jako přístroj pro aromaterapii tichý, lze použít také v noci bez osvětlení (hlučnost méně než 35 dB) 2 stupně rozprašování 15 aroma podložek pro osvěžení vzduchu vhodné pro místnosti až 20 m2 zvlhčování až 200 ml/h odnímatelná nádrž na vodu 2 l automatické vypnutí pokud je láhev prázdná vodní filtr volitelně k dispozici pro tvrdou vodu obsahuje čistící kartáček úsporný: jen 20 W


  • Guzzanti GZ 988 zvlhčovač vzduchu
    Guzzanti GZ 988 zvlhčovač vzduchu

    Zvlhčovač vzduchu s ionizací GZ 988 s velkým podsvíceným LED displejem. Při nedostatku vody se zvlhčovač automaticky vypne. Pro pohodlné..

    1689.00 KčVybavení pro: Čističky vzduchu a zvlhčovače V sekci bílé zboží | klima je možné objevit zvlhčovač vzduchu beurer beu-lb37tf!
© 2021 Kontakt