Zahradní Slunečník 300cm

Zahradní slunečník 300cm

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zahradní nábytek
Dodavatel:BAUMAX
Cena:1699.00 Kč
Zahradní slunečník 300cm 3,5 (70%) 23 hodnocení

Zahradní slunečník je základní věcí relaxace v horkých dnech, ať už v zahradě nebo na balkoně. Standardní velikost, poloautomatické rozložení pro lepší komfort jsou nepochybné výhodami tohoto produktu. K dispozici ve dvou univerzálních barvách (zelená a hnědá), budou kombinovatelné se vším zahradním nábytkem. Slunečník může být nastaven v libovolné poloze podle polohy slunce nebo podle vlastního uvážení díky nastavení ochranného krytu a kliky. Materiál se snadno čistí a skvrny lze odstranit čištěním vlhkým hadříkem nebo mytím v pračce při 30oC. Po sklopení dosahuje velmi kompaktní rozměry, takže jej můžete snadno vzít do podkladu. Slunečník je vhodný do různých podstavců, noha slunečníku má univerzální rozměry. 6 kovových pevných žeber zaručuje stabilitu během občasného větru. Není možné zvolit barvu - bude odeslána náhodně. Návod:


 • Žulová základna
  Žulová základna

  Žulová základna pro zahradní slunečníky s hmotností 30 kg zaručuje stabilitu slunečníku během větru nebo nepříznivého počasí...

  1199.00 Kč
 • Zahradní set b115 teak impregnovaný 2lak
  Zahradní set b115 teak impregnovaný 2lak

  Souprava B115 je vyrobena výhradně z masivního smrkového dřeva. Skládá se ze dvou laviček, 160 cm s opěradlem, dvou židlí a velkého stolu..

  8999.00 Kč
 • Dřevěná židle 5-polohová
  Dřevěná židle 5-polohová

  Polohovací zahradní křeslo je vyrobeno z akátového dřeva, pro své pohodlí si vyberete tu správnou z pěti poloh a to pomocí opěrek pro..

  1629.00 Kč
 • Sada nábytku dřevěný stůl  4 polohové židle
  Sada nábytku dřevěný stůl 4 polohové židle

  Obdélníkový stůl vyrobený z akátového dřeva bude skvělým doplňkem vaší zahrady, pergoly nebo terasy. Deska stolu je zajímavě řešena a..

  9489.00 KčVybavení pro: Zahradní nábytek Zahrada a stavebniny V sekci zahrada a stavebniny | zahradní nábytek | zahradní slunečníky zahrada a stavebniny je možné objevit slunečník 300cm!
© 2021 Kontakt