Zahradní Slunečník ACTIVE 180x120cm Světle Zelený

Zahradní slunečník ACTIVE 180x120cm světle zelený

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zahradní nábytek
Dodavatel:BAUMAX
Cena:899.00 Kč
Zahradní slunečník ACTIVE 180x120cm světle zelený 2,5 (50%) 27 hodnocení

Ideální pro balkon a terasu. Ocelová konstrukce ve stříbrné barvě je díky použitému materiálu pevná, odolná a stabilní. Nastavitelný úhel sklonu slunečníku vám umožňuje jej snadno upravit podle dopadu slunečních paprsků. Slunečník je zároveň výškově nastavitelný, co umožnuje nastavení výšky tak, aby vyhovoval danému prostoru. Opláštění je vyrobeno z vysoce kvalitního polyesteru, impregnovaného proti vodě a odolného vůči povětrnostním podmínkám. Látka poskytuje vynikající ochranu proti UV záření, protože má UV-index 50+, což znamená, že blokuje 98% ultrafialového záření. Barva zůstane déle sytá, protože látka je odolná proti vyblednutí (stupeň 5, nejvyšší stupeň = 8). Okraje deštníku jsou zdobeny volánkem, který nejen zdobí, ale také zvyšuje ochranu před sluncem, zvláště když se nachází na obzoru o něco níže.


  • Žulová základna
    Žulová základna

    Žulová základna pro zahradní slunečníky s hmotností 30 kg zaručuje stabilitu slunečníku během větru nebo nepříznivého počasí...

    1199.00 KčVybavení pro: Zahradní nábytek Zahrada a stavebniny V sekci zahrada a stavebniny | zahradní nábytek | zahradní slunečníky zahrada a stavebniny je možné objevit slunečník active 180x120cm světle zelený!
© 2021 Kontakt